Warning: is_executable() [function.is-executable]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/bin/curl) is not within the allowed path(s): (/home/hartajud:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp) in /home/hartajud/public_html/class/snoopy.class.php on line 208

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hartajud/public_html/class/snoopy.class.php:208) in /home/hartajud/public_html/inc/functions.php on line 6
Primarie Bucuresti Bucuresti Primaria Sectorului
Sectoare Bucuresti
Bucuresti
Cautari Frecvente
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z
City break

Primaria Sectorului 2

  • Adresa: Str. Chiristigiilor 11-13,
  • Telefon: 0021/2096000
  • Fax: 209.62.82
  • Website: http://www.ps2.ro
Primar Neculai Ontanu neculai_ontanu@ps2.ro Viceprimar Dan Cezar Ionescu viceprimar@ps2.ro Secretar Sutru Toma toma_sutru@ps2.ro Arhitect Sef Adriana Bagdasar adriana_bagdasar@yahoo.com Direcţia Economica Ion Marin ionmarin@ps2.ro Direcţia Investiţii şi Servicii Publice Corneliu Drug corneliudrug@ps2.ro Direcţia Control Lefter Doinel lefterdoinel@ps2.ro Direcţia Urbanism şi Gestiunea Teritoriului Parvanu Bogdan bogdanparvanu@ps2.ro Direcţia Audit Public Intern Raluca Barbu barbur@ps2.ro Direcţia Resurse Umane Bondarencu Georgeta geta_bondarencu@ps2.ro Direcţia Relaţii Publice Georgescu Mariana mgeorgescu@ps2.ro Direcţia Sisteme Informatice şi Administrare Echipamente Valentin Ifrim ifrimv@ps2.ro Direcţia Relaţii Comunitare Scurtu Elena elena_scurtu@ps2.ro Direcţia Juridică Nita Elena elenanita@ps2.ro Direcţia Administraţie Publică Locală Manoiu Dafinel manoiu_dafinel@ps2.ro Direcţia Managementul Proiectelor şi Integrare Europeană Toderita Angela angelatoderita@ps2.ro Direcţia de Evidenta a Persoanelor Camarascu Monica dep@ps2.ro DGASPC Monica Nedef dpcsector2@yahoo.com DGAPI Geangu Mihai dgapi@yahoo.com Direcţia Eonomat Ghionea Dorin economatsector2@yahoo.com Centru Teritorial Veterinar Nicolicescu Cecilia ctvsector2@zappmobile.ro ADP Lemnaru Cristian cristianlemnaru@yahoo.com Centru Cultural Mihai Eminescu Viorel Ioviţu centruleminescu@yahoo.com Politia Comunitara Soare Dumitru politia_comunitara2@yahoo.com Administraţia Pieţelor Popescu Daniel daniel_aps2@yahoo.com DVBL Dutu Cristian director@impozitelocale2.ro
Cauta in Bucuresti
Bilete avion  • Bilete low cost
Atractii si zone de interes
Presa
Perfect pentru casa mea
Plante si flori
Povestea Mea
Practic in Bucatarie
Prosport
Realitatea Romaneasca
Rebus Flacara
Aeroporturi
Aeroportul International Bucuresti Otopeni S.A.
Air Ocean Freight (AOF) S.R.L.
COMPANIA ROMANA DE AVIATIE ROMAVIA
Czech Airlines
Globe Ground Romania S.R.L.
La Toia S.R.L.
Media Trade S.R.L.
Transport
Transport Auto - Dias Comtrans S.R.L.
Transport Auto - Diego Impex SRL
Transport Auto - Dorimar Prod Com Impex S.R.L.
Transport Auto - Double T Turism Transport SRL
Transport Auto - Erredi Distribution S.R.L.
Transport Auto - Gida Trans S.R.L.
Transport Auto - Grand Tours International S.R.L.
Spitale
SPITALUL CLINIC DE URGENTA FLOREASCA
SPITALUL CLINIC DE URGENTE OFTALMOLOGICE
SPITALUL CLINIC MILITAR CENTRAL
SPITALUL ELIAS
SPITALUL GENERAL C.F. NR. 2
SPITALUL POLIZU
SPITALUL SF. MARIA
Taxi
Rodell Taxi
Taxi 2000
Taxi Alexander
Taxi Cobalcescu
Taxi Cocosatu
Taxi D ' artex
Taxi Dixie

Ghid
CUPRINS:

1. ASEZARE

2. RELIEF

3. CLIMA

4. RETEA HIDROGRAFICA

5. RESURSE NATURALE

6. DISTANTE RUTIERE

7. VEGETATIE SI FLORA

7.1. GRADINA CISMIGIU

7.2. GRADINA BOTANICA

7.3. GRADINA ICOANEI

7.4. PACUL IOANID

7.5. PARCUL HERASTRAU

7.6. PARCUL CAROL I

7.7. PARCUL CIRCUL DE STAT

7.8. PARCUL TINERETULUI

7.9. PADUREA BANEASA

7.10. PADUREA SNAGOV

7.11. PADUREA CALDARUSANI

7.12. RAIOASA

8. STATISTICI TERITORIALE

9. POPULATIE

10. TRANSPORTURI

11. SANATATE

12. ISTORIE

12.1. ORIGINEA NUMELUI ORASULUI

12.1.1. PRIMA VARIANTA

12.1.2. A DOUA VARIANTA

13. ECONOMIE

14. EVENIMENTE

15. ADMINISTRATIE

15.1. SECTORUL 1

15.2. SECTORUL 2

15.3. SECTORUL 3

15.4. SECTORUL 4

15.5. SECTORUL 5

15.6. SECTO.. citeste mai mult